Menü Bezárás

KVINT-R Irodatechnikai és 3D Nyomtatási Kft.

1089 Budapest, Delej u. 41.    Google térkép

Telefon: +36-1-477-4050    E-mail: posta@kvint-r.hu

Nyitvatartás:

H-Cs: 8:30-17:00    P: 8:30-16:30 

Cégbejegyzés száma: 01-09-161238

Adószám: 10519066-2-42

Bankszámlaszámok

11600006-00000000-97369059 (HUF)

11600006-00000000-97369073 (EUR)

KvintR_haz

Forduljon hozzánk bizalommal

3D nyomtatás, szkennelés

Központi e-mail: 3d@kvint-r.hu

Kasnya-Kovács László ügyvezető
Telefon: +36 30 277 4056
E-mail: kasnya.l@kvint-r.hu

Schneider Zoltán ügyvezető
Telefon: +36 1 477 4055
E-mail: schneider.z@kvint-r.hu

Heimann Panna 3D tervezőmérnök
Telefon: +36 30 277 4053
E-mail: heimann.p@kvint-r.hu

Kárpáti Bence 3D applikációs menedzser
Telefon: +36 30  283 9184
E-mail: karpati.b@kvint-r.hu

Kereskedelem

Központi e-mail: kereskedelem@kvint-r.hu

Schneider Bálint termékmenedzser
Telefon: +36 30 277 4059
E-mail: schneider.b@kvint-r.hu

Nagy Imre értékesítési menedzser
Telefon: +36 30 277-4057
E-mail: nagy.i@kvint-r.hu

Szerviz

Központi e-mail: szerviz@kvint-r.hu

Svébis András szervizvezető
Telefon: +36 1 477-4066 
E-mail: svebis.a@kvint-r.hu

Térkép

HP Jet Fusion bemutatóterem

Cím: 1107 Budapest, Balkán u. 1/a., B/19

Előzetes bejelentkezés szükséges:

Telefon: +36 1 477 4070

Email:    3d@kvint-r.hu

 

 

Térkép