Menü Bezárás

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Munkatársat keresünk Logisztikai és készletgazdálkodási ügyintéző pozícióba, napi 6 vagy 8 órás munkaidőben. A munkakör a kereskedelmi divízióhoz tartozik, a munkatársnak a raktáros és a kereskedelmi asszisztens kollégákkal kell napi szinten együttműködnie.

Feladatok:

  • A vállalatirányítási rendszerben (ERP) szállítói rendelések generálása, ellenőrzése és a szállító által elvárt formátumban elküldése.
  • Szállítói visszaigazolás tételes ellenőrzése és elfogadása.
  • A szállítói rendeléshez kapcsolódó fuvar szervezése: ajánlatkérés szállítmányozó cégektől, megfelelő ajánlat kiválasztása, szállítás megrendelése.
  • Szállítással kapcsolatos dokumentumok, engedélyek (pl. vámügyintézés, EKÁER, ADR) intézése.
  • Kapcsolattartás a szállítók és a szállítmányozó cégek munkatársaival, megfelelő információcsere elősegítése, problémák kezelése, szállítmány várható érkezésének nyomon követése.
  • Az ERP készletgazdálkodási folyamatainak segítségével optimális készletszint beállítása.
  • Az ERP-ben a terméktörzs karbantartása, szállítói cikkszám-, ár- és termékváltozások lekövetése.
  • Raktáros helyettesítése távollét, vagy segítése annak túlterheltsége esetén.

A jelölttel kapcsolatos elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Stabil logisztikai, szállítmányozási szakmai alapismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás
  • Excel magas szintű felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban is
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább fél év gyakorlat
  • Bármilyen integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) kezelésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható cég
  • Kellemes, családias munkahelyi környezet
  • Önálló, felelősségteljes munkakör

Fizetés:

  • Tapasztalattól függően havi nettó 270-330 ezer Ft közötti munkabér
  • Havi bruttó 28.000 Ft értékű cafeteria juttatás
  • 13. havi fizetés a cég profitcéljának elérése esetén

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület, Tisztviselőtelep

Jelentkezését önéletrajzával és fizetési igényének megjelölésével a hr@kvint-r.hu címre várjuk.

A beküldött személyes adatait a hatályos adatvédelmi rendelkezéseknek megfelelően csak a fenti célra kezeljük, 3. félnek nem adjuk ki, sikertelen pályázat esetén töröljük.