Menü Bezárás

Állásajánlatok

Junior termékmenedzser

Munkatársat keresünk Junior termékmenedzser pozícióba, heti 20-30 órás, rugalmasan ledolgozható részmunkaidőben. A munka egy része a betanulási időszakot követően távmunkában is elvégezhető.

A foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül történik. Olyan jelentkezőket várunk, akik legalább 6-9 hónapig, ideális esetben 1-3 évig is tudnak ilyen módon munkát vállalni.

Feladatok:

  • A cég profiljába tartozó irodai és ipari nyomtatók termékinformációinak gyártóktól való begyűjtése, azoknak a cég rendszereiben naprakészen tartása.
    • Termékinformációk: árak, cikkszámok, termékleírás, kereskedelmi információk, kézikönyvek, fotók, prospektusok
    • A cég rendszerei: integrált vállalatirányítási rendszer (ERP), webshopok tartalomkezelője (CMS)
  • Árlisták karbantartása és publikálása.
  • Kereskedelmi szakmai kérdésekben kapcsolattartás a gyártókkal, disztribútorokkal.

A feladatok elvégzéshez szükséges termékismeretek megszerzését bevezető oktatás keretében biztosítjuk.

A jelölttel kapcsolatos elvárásaink:

  • Műszaki termékekkel kapcsolatos affinitás
  • Precizitás, problémamegoldó készség
  • MS Excel magas szintű ismerete és használata
  • Erős közép- vagy felsőfokú angol nyelvtudás írásban
  • Előny: hasonló munkakörben szerzett legalább fél év gyakorlat
  • Előny: bármilyen integrált vállalatirányítási rendszer (ERP) kezelésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil, megbízható cég
  • Kellemes, családias munkahelyi környezet

Fizetés:

  • Diákszövetkezeten keresztüli munkavállalás esetén tapasztalattól függően bruttó (2022-től 25 év alattiaknak nettó) 1.500-1.800 Ft/óra.

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület, Tisztviselőtelep, illetve távmunka

Jelentkezését önéletrajzával és fizetési igényének megjelölésével a hr@kvint-r.hu címre várjuk.

A beküldött személyes adatait a hatályos adatvédelmi rendelkezéseknek megfelelően csak a fenti célra kezeljük, 3. félnek nem adjuk ki, sikertelen pályázat esetén töröljük.